Nehtová rovnátka

Po bezbolestné aplikaci těmito nehtovými šponami za určitou dobu dochází k narovnání nehtové ploténky až do svého normálního růstu. 

Podofix aktivní nalepovací špony  jsou vhodné zejména pro tenčí nehty a méně závažné případy zarůstání nehtů. Nehtové špony/rovnátka podofix® lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký pro vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření pacienta. Nehtová špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu. Systém podofix je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu.

Combiped nehtové špony jsou vhodné pro léčení deformovaných a bolestivě zarostlých nehtů. Tento systém umožňuje použití drátku špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná.
V závislosti na jejím používání, pracuje špona na jednu nebo na obou stranách nehtu! Nová inteligentní kombinovaná nehtová špona Combiped byla vyvinuta na základě úspěchu původní 3TO špony a aktivní nalepovací špony podofix. Combiped systém kombinuje výhody těchto obou osvědčených systémů.  Combiped špony by měl
aplikovat pouze kvalifikovaný a zkušený pedikér nebo podolog.

Drátková špona Marsal je pro použití téměř ideální, dá se použít u většiny nehtů a má optimální účinnost. Drátková špona je cenově dostupná pro pacienty.