Kdo je Blink Lash & Stylist Care?

Je to výrobce, který se zabývá nejnovější metodou prodlužování řas - řasa na řasu. Vyrábějí jednotlivé syntetické řasy, které jsou k dispozici v mnoha délkách, barvě, zatočení a různé síle. Tyto řasy jsou pak aplikovány přímo na Vaše přírodní řasy, speciálním adhezivem (lepidlem).

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Správně aplikované řasy vydrží přirozený růstový cyklus, který mají řasy přibližně 60-90 dnů. Permanentní řasy se nanášejí již na vyrostlé pevné řasy, proto je potřeba přijít na doplnění za 2-3 týdny. Jednoduchá péče a dodržení nejdůležitějších 48 hodin po aplikaci Vám zaručí neustále perfektní vzhled prodlužovaných řas.

Je aplikace prodlužování řas metodou řasa na řasu bezpečná?

Produkty Bink Lash Stylist & Care pro aplikaci prodlužování řas jsou zcela bezpečné. Tyto produkty byly vyvinuty dle nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti. Pokud si také vyberete správně proškolenou stylistku, nemusíte se této aplikace vůbec obávat.

Kolik bude aplikováno řas?

Tato otázka má mnoho faktorů a to - množství řas klientky, síla řas klientky, preferovaný vzhled klientky. Jelikož každý si přeje jiný konečný vzhled prodloužení řas. Obvykle se aplikuje 50-70 řas na jedno oko pro přirozený konečný vzhled prodlužovaných řas.

Kdy nemůžu aplikaci prodlužování řas podstoupit?

Pokud máte potvrzenou alergii na akryláty.
Pokud máte sklon k reakci nebo podráždění na kosmetické produkty.
Pokud máte příznaky infekce očí (zarudnutí, podráždění a poranění v oblasti očního okolí.

Před samotnou aplikací prodlužování řas.

24 hodin před aplikací se neličte a nepoužívejte mastné krémy v oblasti očního okolí. Osprchujte se těsně před aplikací permanentních řas. Barvení řas, trvalá na řasy a všechny další chemické ošetření je nutné provádětminimálně 3 dny před aplikací. Pokud nosíte kontaktní čočky, tak je tento den nechejte doma.

Jak dlouho aplikace permanentních řas trvá?

První aplikace trvá přibližně 1,5 hodiny. Doplnění pak do 1 hodiny. Uvědomte si, že budete celou dobu ležet na zádech se zavřenými oči. Pokud máte problém se zády, měla byste tuto aplikaci zvážit.

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Permanentní řasy nevyžadují žádnou extra péči. Zásadní je vyhnout se přípravkům na bázi olejů, to by mohlo vézt k uvolnění spojů prodlužovaných řas. Vyhnout se prvních 48 hodin vodě, vlhkosti, páře, sprše, soláriu, cvičení, vyhnout se dotýkání řas. Všechny instrukce obdržíte sebou domů. Můžete si zakoupit ochranou bázi, která ochraňuje prodlužované řasy.